Obszar roboczy 1

O nas

wzorek3

Właścicielka / instruktorka

Kamila Karkowska

Obszar roboczy 1

O mnie

Jestem energiczną, kreatywną osobą, a moją pasją jest nauczanie. ZWYŻKA SZKOLENIA to najważniejszy, a zarazem najlepszy projekt zawodowy w moim życiu.

Posiadam uprawnienia do obsługi i konserwacji podestów ruchomych, wózków jezdniowych, suwnic, żurawi, a także uprawnienia operatora, demonstratora i instruktora IPAF. Ukończyłam studia BHP specjalność Europejski menedżer BHP. Ukończyłam również kurs pedagogiczny.

Od 2014 sprawdzam się w organizacji i prowadzeniu szkoleń w wymienionym zakresie. Z sukcesem wyszkoliłam kilkanaście tysięcy operatorów i konserwatorów urządzeń technicznych.

Jakie jest moje motto?

Vive ut vivas, czyli żyj życiem.

Menedżer sprzedaży / instruktor

Marek Karkowski

Obszar roboczy 1

O mnie

Opanowany i skuteczny, a sprzedaż to moja pasja. Od lat realizuję się jako handlowiec w różnych projektach zawodowych. ZWYŻKA daje mi szansę sprawdzić się również w charakterze instruktora.

Posiadam uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych, suwnic, podestów ruchomych, zdobyłem umiejętności na szkoleniach z komunikacji, asertywności obejmujące szeroki wachlarz zagadnień, które pozwoliły mi rozwinąć kompetencje osobiste i pracować jeszcze bardziej efektywnie.

Jakie jest moje motto?

Cierpliwość dokona dzieła, abyście byli doskonali.