OBSŁUGA WÓZKÓW WIDŁOWYCH

Opis szkoleniaszkolenie w dwóch wariantach PEŁNE I UZUPEŁNIAJĄCE

Szkolenie PEŁNE dla osób nieposiadających uprawnień do obsługi wózków, składa się z części teoretycznej i praktycznej zakończone jest egzaminem przeprowadzanym przez komisję UDT

Program szkolenia – do pobrania

UWAGA! MOŻLIWOŚĆ ZAPISU NA SZKOLENIE W TRYBIE E-LEARNING – sprawdź szczegóły 

 

Szkolenie UZUPEŁNIAJĄCE przygotowujące do egzaminu UDT dla osób, które posiadają uprawnienia do obsługi wózków wydane przez organ inny niż UDT, składa się z części teoretycznej.

Program szkolenia – do pobrania

UWAGA! MOŻLIWOŚĆ ZAPISU NA SZKOLENIE W TRYBIE E-LEARNING – sprawdź szczegóły 

 

Dlaczego warto?

 • zajęcia w niewielkich grupach
 • indywidualne podejście do kursanta
 • możliwość przeprowadzenia szkolenia w miejscu wskazanym przez Klienta (także na budowie)
 • elastyczność godzinowa
 • duże doświadczenie instruktora

Dokumenty zgłoszeniowe Pełnomocnictwo Zgłoszenie

 

Potrzebny Ci kurs na operatora wózka widłowego? Ile kosztuje kurs na wózek widłowy?

 

Umiejętność obsługi wózka widłowego jest Ci niezbędna w nowej pracy? Chcesz poszerzyć swoje kwalifikacje? Zdobyć praktyczną umiejętność? Nowe umiejętności zawsze się przydają. Nie stoisz w miejscu, rozwijasz się. Każdy pracodawca to doceni.

Może masz już uprawnienia wydane przez inny organ, szkolenie uzupełniające przygotuje Cię by zdać egzamin przed UDT. Potrzebna Ci do tego dokładna wiedza z teorii. Zastanawiasz się, ile kosztuje kurs na wózek widłowy? Ta inwestycja z pewnością się zwróci.

Mnóstwo pytań? Odpowiedzi na nie znajdziesz w Zwyżka Szkolenia Dla Operatorów.

Szkolenie na wózek widłowy to nie tylko sterowanie maszyną. Kurs operatora wózka widłowego nauczy cię wszystkiego.

Operator, współpracownicy, sam sprzęt i transportowane elementy to wiele czynników, które mogą wpłynąć na ewentualne wypadki podczas pracy. Na kursie operatora wózka widłowego uczę:

 • procedur,
 • budowy i działania mechanizmu,
 • zasad eksploatacji,
 • odpowiedzialnego i umiejętnego korzystania z powierzonego Ci sprzętu,
 • zasad określania udźwigu,
 • obowiązkowych czynności jakie powinien wykonać operator przed przystąpieniem do pracy, w trakcie i po jej zakończeniu,
 • zasad postępowania w razie wypadku,
 • pojęcia stateczności i umiejętnego go wykorzystania w praktyce,
 • pracy zespołowej,
 • pracy w warunkach specyficznych

 

Ta wiedza jest Ci niezbędna, by zapewnić bezpieczeństwo podczas eksploatacji wózka widłowego

Kursy odbywają się na terenie ośrodka szkoleń Zwyżka w Gliwicach.

Jeśli jesteś pracodawcą, chcesz zapewnić swojej firmie grupę wykwalifikowanych pracowników, kurs operatora wózka widłowego może się odbyć na terenie twojej budowy. Musisz tylko posiadać odpowiedni sprzęt, by to szkolenie przeprowadzić. Wspólnie ustalimy dogodny termin i godziny.

Obecnie oferujemy także formę hybrydową szkolenia. Wykłady z teorią, testy sprawdzające po wykładach, mogą odbywać się online. Na część praktyczną umawiamy się indywidualnie.

Szkolenie na wózek widłowy jest naprawdę w zasięgu Twojej ręki.

Na kursie obsługi wózka widłowego, dzielę się wiedzą. Szkolenie udt wózków widłowych zapewnia zdany egzamin.

Jestem doświadczoną instruktorką z wieloletnim stażem. Przekazywanie zdobytej wiedzy i umiejętności to moja pasja. Do każdego z kursantów podchodzę indywidualnie. Szkolenia przeprowadzam w małych grupach. To sprawia, że przebiegają sprawnie. Masz też pewność, że zdobywasz faktyczną wiedzę i potrzebne umiejętności. Po szkoleniu UDT na wózki widłowe egzamin jest tylko formalnością.

Kurs operatora wózków widłowych to nie czarna magia. Po kursie obsługa wózka widłowego staje się całkiem prosta.

Kurs obsługi wózka widłowego jest nastawiony na to, byś z łatwością zdał egzamin. Pytania do egzaminu omawiamy podczas części teoretycznej szkolenia. Podczas egzaminu będziesz pewien swojej wiedzy o jego bezpiecznej eksploatacji. Sam egzamin UDT może zostać przeprowadzony na terenie ośrodka szkoleniowego Zwyżka w Gliwicach, lub we wskazanym miejscu, po wcześniejszym ustaleniu terminu. Uprawnienia uzyskane na szkoleniu na wózki widłowe są respektowane w krajach UE.

Sprawdź cennik i promocje. Zapisz się na szkolenie. Złóż odpowiednie dokumenty i do dzieła. Zanim się obejrzysz, będziesz operatorem wózka widłowego po kursie i egzaminie.

Jako ekspert w dziedzinie szkoleń z obsługi wózków widłowych, oferuję kompleksowe szkolenie dla osób nieposiadających uprawnień do obsługi wózków oraz szkolenie uzupełniające przygotowujące do egzaminu UDT.

Nasze szkolenie PEŁNE składa się zarówno z części teoretycznej, która dostarcza dokładnej wiedzy na temat obsługi wózków widłowych, jak i części praktycznej, w której uczestnicy będą mieli możliwość bezpośredniej interakcji z maszynami. Szkolenie kończy się egzaminem przeprowadzanym przez komisję UDT, co daje gwarancję uzyskania uprawnień do obsługi wózków.

Natomiast szkolenie UZUPEŁNIAJĄCE skierowane jest do osób posiadających uprawnienia do obsługi wózków wydane przez inny organ niż UDT. Skupiamy się tutaj głównie na części teoretycznej, która przygotuje uczestników do egzaminu przed UDT.

Czy potrzebujesz umiejętności obsługi wózka widłowego? Chcesz poszerzyć swoje kwalifikacje? Zdobądź praktyczne umiejętności, które zawsze przydadzą Ci się we pracy. Każdy pracodawca doceni inwestycję w Twoje rozwoju zawodowym.

Jeśli już posiadasz uprawnienia do obsługi wózków wydane przez inny organ, nasze szkolenie uzupełniające przygotuje Cię do egzaminu przed UDT. Zdobędziesz dokładną wiedzę teoretyczną, która pozwoli Ci zdać egzamin bez problemu.

Jeśli jesteś pracodawcą i potrzebujesz grupy wykwalifikowanych pracowników, chętnie przeprowadzimy szkolenie na terenie Twojej budowy. Wspólnie ustalimy dogodny termin i godziny, a my zapewnimy odpowiedni sprzęt do przeprowadzenia szkolenia.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat naszych szkoleń na operatora wózka widłowego. Inwestycja ta z pewnością się zwróci, dając Ci nowe umiejętności i możliwości rozwoju zawodowego.

Jako ekspert ds. szkoleń operatorów wózków widłowych, oferuję Państwu kompleksowe usługi szkoleniowe, które przygotują uczestników do obsługi wózków widłowych oraz zdania egzaminu przed Urzędem Dozoru Technicznego (UDT).

Oferta obejmuje dwa rodzaje szkoleń:

1. Szkolenie PEŁNE dla osób nieposiadających uprawnień do obsługi wózków widłowych:
– Część teoretyczna: podczas tej części szkolenia uczestnicy zdobędą wiedzę na temat zasad bezpiecznej pracy z wózkiem widłowym, przepisów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy oraz technik obsługi wózka. Będą mieli możliwość zapoznania się z podstawowymi elementami konstrukcyjnymi wózków oraz ich funkcjami.
– Część praktyczna: po teorii uczestnicy zostaną przeszkoleni w praktycznym obszarze pracy z wykorzystaniem wózków widłowych. Nasi instruktorzy pokażą, jak poprawnie sterować maszyną, podnosić i przenosić różne materiały oraz wykonywać typowe czynności związane z pracą na magazynie.
– Egzamin UDT: po zakończeniu szkolenia, uczestnicy staną przed egzaminem przeprowadzanym przez komisję UDT. Przygotujemy ich tak, aby zdać ten egzamin bezproblemowo.

2. Szkolenie UZUPEŁNIAJĄCE dla osób posiadających uprawnienia do obsługi wózków widłowych wydane przez organ inny niż UDT:
– Część teoretyczna: podczas tej części szkolenia skupimy się głównie na wymaganiach UDT dotyczących obsługi wózków widłowych. Poprzez omówienie przepisów, instrukcji obsługi i zasad bezpieczeństwa, uczestnicy będą przygotowani do egzaminu przed UDT.

Cena kursu operatora wózka widłowego zostanie ustalona indywidualnie, uwzględniając ilość uczestników, lokalizację oraz preferowany czas trwania kursu.
Jeśli jesteś pracodawcą i chcesz przeszkolić grupę pracowników na terenie swojej firmy, możemy dostosować szkolenie do Państwa potrzeb. Wystarczy, że dysponujecie odpowiednim sprzętem.

Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu – nasi instruktorzy posiadają odpowiednie kwalifikacje i nadzorują proces szkolenia w sposób profesjonalny i skuteczny. Z naszą pomocą zdobędziecie praktyczne umiejętności, które będą przydatne w Waszej codziennej pracy.

Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie pytania i dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie lub Twojej firmy. Nie trać czasu – inwestuj w swój rozwój i doskonal swoje umiejętności obsługi wózków widłowych!

cena kursu na wózek widłowy Tarnowskie Góry

cena kursu wózka widłowego Tarnowskie Góry

koszt kursu na wózek widłowy Tarnowskie Góry

koszt kursu wózka widłowego Tarnowskie Góry

kurs udt wózek widłowy Tarnowskie Góry

kurs udt wózka widłowego Tarnowskie Góry

ile kosztuje kurs na wózek widłowy Tarnowskie Góry

ile kosztuje kurs na wózki widłowe Tarnowskie Góry

kurs wózek widłowy Tarnowskie Góry

kurs wózka widłowego Tarnowskie Góry

kurs operator wózka widłowego Tarnowskie Góry

kurs na operatora wózka widłowego Tarnowskie Góry

kurs na wózek widłowy Tarnowskie Góry

kurs obsługi wózka widłowego Tarnowskie Góry

kurs operator wózka widłowego Tarnowskie Góry

kurs operatora wózków widłowych Tarnowskie Góry

obsługa wózka widłowego kurs Tarnowskie Góry

szkolenie wózek widłowy Tarnowskie Góry

szkolenie z wózka widłowego Tarnowskie Góry

szkolenie operatora wózka widłowego Tarnowskie Góry

szkolenie na wózek widłowy Tarnowskie Góry

szkolenie na wózek widłowy Tarnowskie Góry

szkolenie na wózki widłowe Tarnowskie Góry

szkolenie udt wózki widłowe Tarnowskie Góry

szkolenie wózki widłowe Tarnowskie Góry

uprawnienia na wózki widłowe Tarnowskie Góry

uprawnienie na wózek widłowy Tarnowskie Góry

cena kursu na wózek widłowy Tarnowskie Góry

cena kursu wózka widłowego Tarnowskie Góry

koszt kursu na wózek widłowy Tarnowskie Góry

koszt kursu wózka widłowego Tarnowskie Góry

kurs udt wózek widłowy Tarnowskie Góry

kurs udt wózka widłowego Tarnowskie Góry

ile kosztuje kurs na wózek widłowy Tarnowskie Góry

ile kosztuje kurs na wózki widłowe Tarnowskie Góry

kurs wózek widłowy Tarnowskie Góry

kurs wózka widłowego Tarnowskie Góry

kurs operator wózka widłowego Tarnowskie Góry

kurs na operatora wózka widłowego Tarnowskie Góry

kurs na wózek widłowy Tarnowskie Góry

kurs obsługi wózka widłowego Tarnowskie Góry

kurs operator wózka widłowego Tarnowskie Góry

kurs operatora wózków widłowych Tarnowskie Góry

obsługa wózka widłowego kurs Tarnowskie Góry

szkolenie wózek widłowy Tarnowskie Góry

szkolenie z wózka widłowego Tarnowskie Góry

szkolenie operatora wózka widłowego Tarnowskie Góry

szkolenie na wózek widłowy Tarnowskie Góry

szkolenie na wózek widłowy Tarnowskie Góry

szkolenie na wózki widłowe Tarnowskie Góry

szkolenie udt wózki widłowe Tarnowskie Góry

szkolenie wózki widłowe Tarnowskie Góry

uprawnienia na wózki widłowe Tarnowskie Góry

uprawnienie na wózek widłowy Tarnowskie Góry

cena kursu na wózek widłowy Tarnowskie Góry
cena kursu wózka widłowego Tarnowskie Góry
koszt kursu na wózek widłowy Tarnowskie Góry
koszt kursu wózka widłowego Tarnowskie Góry
kurs udt wózek widłowy Tarnowskie Góry
kurs udt wózka widłowego Tarnowskie Góry
ile kosztuje kurs na wózek widłowy Tarnowskie Góry
ile kosztuje kurs na wózki widłowe Tarnowskie Góry
kurs wózek widłowy Tarnowskie Góry
kurs wózka widłowego Tarnowskie Góry
kurs operator wózka widłowego Tarnowskie Góry
kurs na operatora wózka widłowego Tarnowskie Góry
kurs na wózek widłowy Tarnowskie Góry
kurs obsługi wózka widłowego Tarnowskie Góry
kurs operator wózka widłowego Tarnowskie Góry
kurs operatora wózków widłowych Tarnowskie Góry
obsługa wózka widłowego kurs Tarnowskie Góry
szkolenie wózek widłowy Tarnowskie Góry
szkolenie z wózka widłowego Tarnowskie Góry
szkolenie operatora wózka widłowego Tarnowskie Góry
szkolenie na wózek widłowy Tarnowskie Góry
szkolenie na wózek widłowy Tarnowskie Góry
szkolenie na wózki widłowe Tarnowskie Góry
szkolenie udt wózki widłowe Tarnowskie Góry
szkolenie wózki widłowe Tarnowskie Góry
uprawnienia na wózki widłowe Tarnowskie Góry
uprawnienie na wózek widłowy Tarnowskie Góry